STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA /WIRTUALNA LEKCJA: WŁADCY CZASU. MAŁY MUZEALNIK ODWIEDZA PRACOWNIĘ KONSERWATORSKĄ

Wirtualna lekcja: Władcy czasu. Mały Muzealnik odwiedza Pracownię Konserwatorską

TERMIN 12-30 maja 2020
Mały Muzealnik odwiedza… Pracownię Konserwatorską! Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest, że muzealne eksponaty, mimo upływu lat, wciąż są w doskonałej formie i mogą cieszyć oczy kolejnych pokoleń zwiedzających? Czyżby znały przepis na eliksir wiecznej młodości? Raczej nie, ale dzięki specjalistycznej opiece pewnego działu naszego muzeum, upływające lata nie mają dla nich większego znaczenia… Drodzy Mali i Duzi Muzealnicy, poznajmy prawdziwych… Władców czasu! Zapraszamy do obejrzenia kolejnej lekcji on-line!

Obejrzyj film TUTAJ

Wszystkie nasze wirtualne lekcje na EDUKACJA NA CZAS KWARANTANNY