STRONA GŁÓWNA / KALENDARZ WYDARZEŃ
Szanowni Państwo, w sobotę i niedzielę 2 i 3 lipca br., Dom Pamięci Żydów Górnośląskich jest niedostępny dla zwiedzających w związku z wydarzeniem "Opowieści o miejscach, w których mieszkał Bóg. Synagogi i domy modlitwy po 83 latach" (W te dni zapraszamy do Domu Pamięci na wykłady o godz. 17.00) *** Z uwagi na rozpoczęcie prac związanych z przygotowaniem inwestycji mającej na celu modernizację zabytkowego kompleksu urbanistycznego Radiostacja Gliwice i utworzenie w nim nowej, stałej wystawy muzealnej, począwszy od 7 marca 2022 r. aż do odwołania, Oddział Radiostacja Gliwice, ul. Tarnogórska 129, będzie udostępniony dla zwiedzających wyłącznie w piątki w godzinach 10:00 - 16:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 11:00 - 16:00. Zapisy na zwiedzanie grupowe przyjmujemy pod numerem telefonu 783 560 006 oraz adresem mailowym: zapisy@muzeum.gliwice.pl. Przepraszamy za niedogodności. Dyrekcja Muzeum w Gliwicach *** Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi wystawami czasowymi, prosimy również o przestrzeganie godzin odwiedzania ekspozycji - ostatnie wejście na wystawy jest możliwe najpóźniej pół godziny przed ich zamknięciem, po zakupie biletów. Dziękujemy!

Sprawdź wydarzenia w:

Wybierz datę Widok listy