STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA /„SZYJEMY Z FILCU”. WARSZTATY ZABAWKARSKIE TOWARZYSZĄCE WYSTAWIE „ZOFIA STRYJEŃSKA – TAJEMNICZE I RADOSNE OPOWIEŚCI”
/

„Szyjemy z filcu”. Warsztaty zabawkarskie towarzyszące wystawie „Zofia Stryjeńska – tajemnicze i radosne opowieści”

TERMIN sobota, 6 lipca 2024
MIEJSCE Willa Caro
Zofia Stryjeńska to zdecydowanie najwszechstronniejsza artystka polskiego dwudziestolecia międzywojennego – malarka, rysowniczka, graficzka, ale też projektantka – tkanin, zabawek, kostiumów, mebli… Podczas naszego cyklu warsztatów towarzyszących wystawie sami spróbujemy dziedzin, w których swego czasu królowała Zocha! Na ostatnie spotkanie zapraszamy 6 lipca 2024 (sobota) o godz. 11.00 i 13.00 do Willi Caro. Będziemy szyć z filcu! Zajęcia poprowadzi Magda Schuster, artystka-plastyczka z No to pięknie.
 
Sztuka Zofii Stryjeńskiej to uproszczone formy, żywe kolory, związki ze sztuką i wzornictwem. Podczas tych warsztatów skupimy się na wszystkich zagadnieniach jednocześnie. Sięgniemy po igły, nici, kolorowy filc i stworzymy piórniki, pokrowce na pędzle lub inne artystyczne skarby.
 
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci (od lat 5) z opiekunami, młodzieży i dorosłych. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na zajęcia prowadzimy pod numerem telefonu: 783 560 006. Koszt – 1 zł od osoby. 
 
Uwaga: zapisy na te zajęcia prowadzimy od 2 lipca 2024 (wtorek). Ponieważ są to warsztaty szycia, mile widziane są podstawowe umiejętności z tej dziedziny – najmłodszych uczestników zapraszamy z opiekunami, którzy zaangażują się w aktywną pomoc. :)
Ta strona używa plików cookies Dowiedz się więcej