STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA /NIEDZIELA POD ZNAKIEM ZAJĄCZKA!
Najbliższe warsztaty dla dzieci "Drejdel klub" (25.09), które odbywają się w Domu Pamięci Żydów Górnośląskich, zostały przełożone na 2.10.2022, g. 12.00. Przepraszamy ***Z uwagi na rozpoczęcie prac związanych z przygotowaniem inwestycji mającej na celu modernizację zabytkowego kompleksu urbanistycznego Radiostacja Gliwice i utworzenie w nim nowej, stałej wystawy muzealnej, począwszy od 7 marca 2022 r. aż do odwołania, ODDZIAŁ RADIOSTACJA GLIWICE, ul. Tarnogórska 129, BĘDZIE UDOSTĘPNIONY dla zwiedzających WYŁĄCZNIE W PIĄTKI w godzinach 10:00 - 16:00 oraz w SOBOTY i NIEDZIELE w godzinach 11:00 - 16:00. Zapisy na zwiedzanie grupowe przyjmujemy pod numerem telefonu 783 560 006 oraz adresem mailowym: zapisy@muzeum.gliwice.pl. Przepraszamy za niedogodności. Dyrekcja Muzeum w Gliwicach *** W KAŻDĄ SOBOTĘ wszystkie wystawy we wszystkich Oddziałach Muzeum w Gliwicach ZWIEDZAĆ można BEZPŁATNIE! Zapraszamy! *** Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi wystawami czasowymi, prosimy również o przestrzeganie godzin odwiedzania ekspozycji - ostatnie wejście na wystawy jest możliwe najpóźniej pół godziny przed ich zamknięciem, po zakupie biletów. Dziękujemy!
Prezenty wykonane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Gliwicach

Niedziela pod znakiem Zajączka!

TERMIN niedziela, 28 marca 2021
Godz. 11.00 i 13.00
W tym roku podczas naszej tradycyjnej już Niedzieli z Zajączkiem spotkamy się nie w ogrodach Willi Caro, ale… on-line! Na specjalnie przygotowanych przez nas wystawach na muzealnej platformie „Twoja Wirtualna Wystawa” wspólnie poszukamy nie tylko jajeczek, ale też… odpowiedzi na wielkanocne zagadki. Warto zaznaczyć, że choć forma spotkania jest wirtualna, to prezenty od Zajączka za udział i zaangażowanie w warsztaty – jak najbardziej realne. W tym roku o piękne podarunki zadbają podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Gliwicach – będą je Państwo mogli odbierać w Willi Caro (w godzinach pracy Muzeum) w tygodniu bezpośrednio poprzedzającym Święta.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami. Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy pod numerem telefonu 783 560 006. Zajęcia odbywają się na platformie ZOOM. Udział bezpłatny.