STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA /KONKURS PLASTYCZNY „TAJEMNICE ZATORZA” ROZSTRZYGNIĘTY!

Konkurs plastyczny „Tajemnice Zatorza” rozstrzygnięty!

TERMIN 03-30 października 2023

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego, towarzyszącego tegorocznej XXI edycji Gliwickich Dni Dziedzictwa Kulturowego. Przypominamy, że w konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół zlokalizowanych na terenie Gliwic. Oto laureaci:

Kategoria I – uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych:

I miejsce: Konrad Oblong (SP nr 18 w Gliwicach)

II miejsce: Adam Kożuszek (SP nr 18 w Gliwicach)

III miejsce: Hanna Jadach (SP nr 18 w Gliwicach)

Kategoria II – uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:

I miejsce: Karolina Ficek (SP nr 18 w Gliwicach)

II miejsce: Karol Padoł (SP nr 15 w Gliwicach)

III miejsce: Stanisław Kisieliński (SP nr 18 w Gliwicach)

Kategoria III – uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych:

I miejsce: Anna Felikszowska (SP nr 16 w Gliwicach)

Wyróżnienie: Maja Grzyb (SP nr 18 w Gliwicach)

Kategoria IV – szkoły ponadpodstawowe:

I miejsce: Karolina Winczura (IV LO w Gliwicach)

II miejsce: Lena Lisik (Liceum Sztuk Plastycznych w Gliwicach)

III miejsce: Adela Wysocka (Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach)

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Z wszystkim laureatami konkursu (I-III miejsce, wyróżnienia) będziemy kontaktować się bezpośrednio w sprawie rozdania nagród. :)

Dodatkowe informacje/pytania:

Projekt z ramienia Muzeum w Gliwicach nadzoruje:

Marta Witoń-Jankowska – Specjalista ds. Edukacji i Promocji, Dział Edukacji i Promocji Muzeum w Gliwicach

email: mwiton@muzeum.gliwice.pl; tel. 783-560-006

***

Informujemy, że w dniach 20 listopada - 20 grudnia 2023 prace wszystkich uczestników konkursu będą wyeksponowane na jubileuszowej wystawie zorganizowanej w SP nr 18 w Gliwicach (będącej obecnie częścią Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 przy ul. Okrzei 16 w Gliwicach) z okazji obchodów 120-lecia istnienia placówki. Szkoła ta, znajdującą się w dzielnicy Zatorze, była jednym z patronów tegorocznych XXI Gliwickich Dni Dziedzictwa Kulturowego. Więcej informacji odnośnie wystawy: sekretariat@zsp8.gliwice.eu; tel. 32/231-02-42.