STRONA GŁÓWNA / O MUZEUM / ZESPÓŁ MUZEUM

Zespół Muzeum

Dyrektor Muzeum w Gliwicach

Beata Badura-Wituła

Kontakt

Muzeum w Gliwicach
ul. Dolnych Wałów 8a
44-100 Gliwice
tel: 32 231 08 54
e-mail: info@muzeum.gliwice.pl

Zastępca dyrektora - Główna Księgowa

Barbara Kopacz

Kontakt

Muzeum w Gliwicach
ul. Dolnych Wałów 8a
44-100 Gliwice
tel: 32 231 58 16
e-mail: info@muzeum.gliwice.pl

Kierownik ds. programowych i merytorycznych

Grzegorz Krawczyk

 

Kontakt

Muzeum w Gliwicach
ul. Dolnych Wałów 8a
44-100 Gliwice
tel: 32 231 08 54
e-mail: gkrawczyk@muzeum.gliwice.pl

Sekretariat Muzeum

Marta Bek

Kontakt

Muzeum w Gliwicach
ul. Dolnych Wałów 8a
44-100 Gliwice
skrytka pocztowa 285
tel: 32 231 08 54
fax: 32 332 47 42
e-mail: info@muzeum.gliwice.pl

Dział Administracyjno-Finansowy

Dorota Górska - Główny specjalista ds. Administracyjno-Księgowych
Muzeum w Gliwicach
ul. Dolnych Wałów 8a
44-100 Gliwice
tel: 32 231 58 16
e-mail: dgorska@muzeum.gliwice.pl
Ewa Kowalska - Specjalista ds. Administracyjnych
tel: 32 332 47 42
kom. 511 046 799
e-mail: ekowalska@muzeum.gliwice.pl
Tomasz Kokott - Specjalista ds. Realizacji Projektów
tel. 32 332 47 46
e-mail: tkokott@muzeum.gliwice.pl

Dział Archeologii

Monika Michnik - Kierownik Działu, Kustosz

Kontakt

Zamek Piastowski
ul. Pod Murami 2
44-100 Gliwice
tel: 32 230 94 60
kom. 665 280 029
e-mail: mmichnik@muzeum.gliwice.pl

Dział Edukacji i Promocji

Ewa Chudyba - Kierownik Działu

Kontakt

tel: 32 230 73 66, 32 332 47 46
kom. 783 560 005
e-mail: echudyba@muzeum.gliwice.pl
upowszechnianie@muzeum.gliwice.pl
Marta Witoń-Jankowska - Specjalista ds. Edukacji i Promocji

Dział Etnografii i Antropologii Miasta

Marta Paszko - Kierowniczka Działu

Kontakt

tel: 32 332 47 43
e-mail: mpaszko@muzeum.gliwice.pl

Dział Fotografii Artystycznej

Maria Franecka - p.o. Kierowniczki Działu

Kontakt

tel: 32 230 73 66
e-mail: mfranecka@muzeum.gliwice.pl

Dział Historii i Dokumentacji Mechanicznej

Damian Recław - Kierownik Działu Historii,

Kierownik Oddziału Zamek Piastowski,
Starszy Kustosz,
Redaktor wydawnictw naukowych muzeum

Kontakt

Zamek Piastowski
ul. Pod Murami 2
44-100 Gliwice
tel: 32 230 95 47
e-mail: dreclaw@muzeum.gliwice.pl
Joanna Puchalik
tel: 32 230 95 47
e-mail: jpuchalik@muzeum.gliwice.pl

Pracownia Konserwatorska

Anna Kruszyna - Kierownik Pracowni

Kontakt

e-mail: akruszyna@muzeum.gliwice.pl

Dział Sztuki i Rzemiosła Artystycznego

Patrycja Gwoździewicz - Kierownik Działu

Kontakt

tel: 32 332 47 41
e-mail: pgwozdziewicz@muzeum.gliwice.pl
Robert Bartkowski - Kustosz
tel: 32 332 47 41
e-mail: rbartkowski@muzeum.gliwice.pl

Oddział Odlewnictwa Artystycznego

Anna Graicke

Kontakt

ul. Bojkowska 37
44-100 Gliwice
kom. 665 280 021
e-mail: agraicke@muzeum.gliwice.pl

Dom Pamięci Żydów Górnośląskich

Karolina Jakoweńko - Kierowniczka Oddziału

Kontakt

ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 14
44-100 Gliwice
kom. 605 362 594
e-mail: dompamieci@muzeum.gliwice.pl
e-mail: kjakowenko@muzeum.gliwice.pl
Alicja Ososińska - Zastępczyni Kierowniczki Oddziału
kom. 605 362 594
e-mail: dompamieci@muzeum.gliwice.pl
e-mail: aososinska@muzeum.gliwice.pl

Radiostacja Gliwicka

Ewa Wosz - Kierownik ds. Administracyjnych

Kontakt

ul. Tarnogórska 129
44–100 Gliwice
tel: 32 300 04 04
kom. 783 560 007
e-mail: ewosz@muzeum.gliwice.pl
Zbigniew Gołasz - Kierownik ds. Merytorycznych
tel: 32 300 04 04
e-mail: zgolasz@muzeum.gliwice.pl
Ta strona używa plików cookies Dowiedz się więcej