STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA /WARSZTATY WIELKANOCNE – WIOSENNE KWIATY Z BIBUŁY NA WIELKANOCNYM STOLE
Z uwagi na przygotowania do inwestycji mającej na celu modernizację zabytkowego kompleksu urbanistycznego Radiostacja Gliwice i utworzenie w nim nowej, stałej wystawy muzealnej, ODDZIAŁ RADIOSTACJA GLIWICE, ul. Tarnogórska 129, BĘDZIE UDOSTĘPNIONY dla zwiedzających WYŁĄCZNIE W PIĄTKI w godzinach 10:00 - 16:00 oraz w SOBOTY i NIEDZIELE w godzinach 11:00 - 16:00. Zapisy na zwiedzanie grupowe przyjmujemy pod numerem telefonu 783 560 006 oraz adresem mailowym: zapisy@muzeum.gliwice.pl. Przepraszamy za niedogodności. Dyrekcja Muzeum w Gliwicach *** W KAŻDĄ SOBOTĘ wszystkie wystawy we wszystkich Oddziałach Muzeum w Gliwicach ZWIEDZAĆ można BEZPŁATNIE! Zapraszamy! *** Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi wystawami czasowymi, prosimy również o przestrzeganie godzin odwiedzania ekspozycji - ostatnie wejście na wystawy jest możliwe najpóźniej pół godziny przed ich zamknięciem, po zakupie biletów. Dziękujemy!
/

Warsztaty wielkanocne – wiosenne kwiaty z bibuły na wielkanocnym stole

TERMIN sobota, 25 marca 2023
Godz. 11.00, 13.00 i 15.00
MIEJSCE Willa Caro
Zapraszamy na kolejne warsztaty wielkanocne, które odbędą się 25 marca 2023 (sobota) w Willi Caro o godz. 11.00, 13.00 i 15.00. Na zajęciach z Anną Koblak, twórczynią ludową z Małopolski, nauczymy się jak z kolorowej bibuły, drucików i odrobiny kleju stworzyć… kwiaty. Poznamy sposoby na wykonanie ich wielu różnych gatunków! Dowiemy się jak można je wykorzystać - od dziecięcych wianków na głowę, jako element palm wielkanocnych, wiosennych bukietów, po prezenty dla bliskich nam osób i ozdoby naszych domów.
 
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci z opiekunami, młodzieży i dorosłych. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na zajęcia prowadzimy pod numerem telefonu: 783 560 006. Koszt – 1 zł od osoby.
 
 
Uwaga: zapisy na te zajęcia prowadzimy od 21 marca 2023 (wtorek).
Ta strona używa plików cookies Dowiedz się więcej