STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA /KONFERENCJA „PRACA: DZIEDZICTWO, DOŚWIADCZENIE, ŚRODOWISKO, TOŻSAMOŚĆ" - ZGŁOSZENIE
Szanowni Państwo - Oddziały Muzeum w Gliwicach są dostępne dla zwiedzających - prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi wystawami czasowymi, prosimy również o przestrzeganie godzin odwiedzania ekspozycji - ostatnie wejście na wystawy jest możliwe najpóźniej pół godziny przed ich zamknięciem, po zakupie biletów. Dziękujemy!

Konferencja „Praca: dziedzictwo, doświadczenie, środowisko, tożsamość" - zgłoszenie

TERMIN 09-10 czerwca 2022
MIEJSCE Willa Caro
Temat pracy w naukach społecznych porusza wiele wątków - dziedzictwa kulturowego i tożsamości, problemów nierówności i migracji, przemian krajobrazu, relacji społecznych. Praca może również inspirować i być rozmaicie wyrażana w sztuce, literaturze, na wystawach. Pragniemy przyjrzeć się tym wszystkim zagadnieniom podczas konferencji „Praca: dziedzictwo, doświadczenie, środowisko, tożsamość", która odbędzie się w Muzeum w Gliwicach 9 i 10 czerwca 2022 r. Już teraz zachęcamy badaczki i badaczy do zgłaszania propozycji referatów i uczestnictwa w wydarzeniu. Szczegółowy opis wraz z warunkami zgłoszenia i harmonogramem znajdą Państwo w załączonym Call for Papers. Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

CALL FOR PAPERS