STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA /KONFERENCJA „PRACA: DZIEDZICTWO, DOŚWIADCZENIE, ŚRODOWISKO, TOŻSAMOŚĆ" - ZGŁOSZENIE
Najbliższe warsztaty dla dzieci "Drejdel klub" (25.09), które odbywają się w Domu Pamięci Żydów Górnośląskich, zostały przełożone na 2.10.2022, g. 12.00. Przepraszamy ***Z uwagi na rozpoczęcie prac związanych z przygotowaniem inwestycji mającej na celu modernizację zabytkowego kompleksu urbanistycznego Radiostacja Gliwice i utworzenie w nim nowej, stałej wystawy muzealnej, począwszy od 7 marca 2022 r. aż do odwołania, ODDZIAŁ RADIOSTACJA GLIWICE, ul. Tarnogórska 129, BĘDZIE UDOSTĘPNIONY dla zwiedzających WYŁĄCZNIE W PIĄTKI w godzinach 10:00 - 16:00 oraz w SOBOTY i NIEDZIELE w godzinach 11:00 - 16:00. Zapisy na zwiedzanie grupowe przyjmujemy pod numerem telefonu 783 560 006 oraz adresem mailowym: zapisy@muzeum.gliwice.pl. Przepraszamy za niedogodności. Dyrekcja Muzeum w Gliwicach *** W KAŻDĄ SOBOTĘ wszystkie wystawy we wszystkich Oddziałach Muzeum w Gliwicach ZWIEDZAĆ można BEZPŁATNIE! Zapraszamy! *** Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi wystawami czasowymi, prosimy również o przestrzeganie godzin odwiedzania ekspozycji - ostatnie wejście na wystawy jest możliwe najpóźniej pół godziny przed ich zamknięciem, po zakupie biletów. Dziękujemy!

Konferencja „Praca: dziedzictwo, doświadczenie, środowisko, tożsamość" - zgłoszenie

TERMIN 09-10 czerwca 2022
MIEJSCE Willa Caro
Temat pracy w naukach społecznych porusza wiele wątków - dziedzictwa kulturowego i tożsamości, problemów nierówności i migracji, przemian krajobrazu, relacji społecznych. Praca może również inspirować i być rozmaicie wyrażana w sztuce, literaturze, na wystawach. Pragniemy przyjrzeć się tym wszystkim zagadnieniom podczas konferencji „Praca: dziedzictwo, doświadczenie, środowisko, tożsamość", która odbędzie się w Muzeum w Gliwicach 9 i 10 czerwca 2022 r. Już teraz zachęcamy badaczki i badaczy do zgłaszania propozycji referatów i uczestnictwa w wydarzeniu. Szczegółowy opis wraz z warunkami zgłoszenia i harmonogramem znajdą Państwo w załączonym Call for Papers. Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

CALL FOR PAPERS
KARTA ZGŁOSZENIOWA

Termin nadsyłania propozycji referatów - do 13 lutego 2022 r.