STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA /EDUKACJA W DOMU PAMIĘCI ŻYDÓW GÓRNOŚLĄSKICH - SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA NAUCZYCIELI

Edukacja w Domu Pamięci Żydów Górnośląskich - spotkanie informacyjne dla nauczycieli

TERMIN piątek, 10 września 2021 godz. od 15:00 do 15:45
Z okazji inauguracji nowego rok szkolnego, serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych (4-8), a także szkół średnich na spotkanie promujące ofertę edukacyjną Domu Pamięci Żydów Górnośląskich - Oddziału Muzeum w Gliwicach. Podczas spotkania na platformie ZOOM, pracownicy muzeum opowiedzą o misji instytucji, a także przybliżą uczestnikom szczegóły stałej oferty edukacyjnej najmłodszego Oddziału Muzeum w Gliwicach.

Wrzesień to czas powrotu do pracy i planowania nowego roku nauki. Jesteśmy pewni, że bogata i różnorodna oferta zajęć Domu Pamięci Żydów Górnośląskich będzie wartościowym urozmaiceniem Państwa programu nauczania, a dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych prowadzących, czas spędzony z nami wydatnie przyczyni się do wzrostu świadomości, a także popularyzacji tematyki żydowskiej zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli.

Podczas spotkania chętnie wysłuchamy Państwa potrzeb w zakresie edukacji młodzieży i postaramy się na nie odpowiedzieć.

Prowadzący: Karolina Jakoweńko i Wojciech Ciuraj

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM.

Obowiązkowa jest wcześniejsza rejestracja (do dnia 9.09.2021) Wymogiem do rejestracji jest posiadania konta na platformie ZOOM.

ZAPISY:

dompamieci@muzeum.gliwice.pl