STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA /RODZINNA GRA MIEJSKA "NA SZLAKU ŻYDÓW W GLIWICACH"
Szanowni Państwo - Oddziały Muzeum w Gliwicach są dostępne dla zwiedzających - prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi wystawami czasowymi, prosimy również o przestrzeganie godzin odwiedzania ekspozycji - ostatnie wejście na wystawy jest możliwe najpóźniej pół godziny przed ich zamknięciem, po zakupie biletów. Dziękujemy!

Rodzinna gra miejska "Na szlaku Żydów w Gliwicach"

TERMIN sobota, 31 lipca 2021 godz. 13:00
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zbliżającej się grze miejskiej "Na szlaku Żydów w Gliwicach". Ideą zabawy jest propagowanie wśród mieszkańców miasta historii lokalnej i utrwalanie jej w przyjemny sposób. Żydzi byli nieodzownym elementem miejskiego krajobrazu przez wieki, podczas gry terenowej uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, jak wiele śladów pozostało po tej społeczności.

Gra przeznaczona jest dla uczestników w każdym wieku, a trasa prowadzić będzie przez wiele ciekawych gliwickich zakątków. By wziąć udział, wystarczy przyjść w sobotę, 31 lipca, na Plac Rzeźniczy o wybranej pełnej godzinie (13:00, 14:00, 15:00, 16:00). Zapraszamy!

Uwaga! Wszystkich Panów (młodszych i starszych) prosimy o zabranie ze sobą nakrycia głowy.