Szanowni Państwo, 28 czerwca 2019 r. Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej przy ul. Dolnych Wałów 3 będzie nieczynne. W tym dniu zapraszamy do korzystania z usług Centrum Informacji Turystycznej w Radiostacji Gliwice *** Informujemy również, że 20 i 21 lipca 2019 r. Radiostacja Gliwice będzie niedostępna dla zwiedzających z powodu organizowanej w oddziale konferencji. Za utrudnienia przepraszamy.

Recital skrzypcowy

TERMIN sobota, 15 czerwca 2019 godz. 17:30
MIEJSCE Willa Caro
Społeczne Ognisko Muzyczne i Muzeum w Gliwicach zapraszają do Willi Caro na recital skrzypcowy. Usłyszymy między innymi utwory P. Czajkowskiego, S. Rachmaninowa, B. Bartoka,  H. Wieniawskiego,  J. Brahmsa,  A. Vivaldiego i  D. Szostakowicza w wykonaniu  Emilii Mandalki – skrzypce, Mikołaja Mochnackiego – skrzypce i Jana Machury – fortepian.