STRONA GŁÓWNA / KALENDARZ WYDARZEŃ /CIKIT - OGRANICZENIE DOSTĘPNOŚCI
Szanowni Państwo, informujemy, że od 6 do 8 sierpnia Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej będzie nieczynne - w tych dniach zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej w Radiostacji Gliwice.*** 9 sierpnia wstęp do Radiostacji Gliwice będzie bezpłatny. W tym dniu z przyczyn technicznych w Radiostacji nie będzie można dokonać zakupu wydawnictw i pamiątek - zapraszamy w tym celu do innych oddziałów Muzeum w Gliwicach.*** 12 sierpnia wystawa "Oazy wolności" w Ruinach Teatru Victoria będzie dostępna dla zwiedzających do godz. 16.00 (ostatnie wejście o godz. 15.30). Za utrudnienia przepraszamy. *** Uwaga! W sobotę, 15 sierpnia w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny będące również Świętem Wojska Polskiego wszystkie Oddziały Muzeum w Gliwicach będą nieczynne. 15 sierpnia również Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej oraz Centrum Informacji Turystycznej będą nieczynne. *** Dodatkowo, w niedzielę, 16 sierpnia niedostępny dla zwiedzających będzie Oddział Odlewnictwa Artystycznego. *** Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z zasadami zwiedzania Muzeum w czasie obowiązywania stanu epidemii. Dziękujemy!

CIKiT - ograniczenie dostępności

TERMIN piątek, 13 marca 2020

UWAGA!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii do 30 czerwca 2020 ograniczeniu ulega działalność Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Gliwicach (ul. Dolnych Wałów 3).

W związku ze stanem epidemii Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Gliwicach (ul. Dolnych Wałów 3) będzie nieczynne do 30 czerwca.

Zachęcamy do kontaktu elektronicznego, obsługa zdalna:
wtorek – sobota 10.00–16.00,
e-mail: centrum@muzeum.gliwice.pl oraz gliwice@silesia.travel

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej Muzeum w Gliwicach oraz facebooku.

--------------------------------------------------------------------------

ATTENTION!

In accordance with the Regulation of the Minister of Health of 20 March 2020 on the announcement of the state of the epidemic in Poland the Cultural and Tourist Information Center in Gliwice will provide information only via email until 30 June 2020:

Tuesday - Saturday 10 a.m. - 4 p.m.
e-mail: centrum@muzeum.gliwice.pl or gliwice@silesia.travel