Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z komunikatem dot. zawieszenia działalności instytucji kultury do odwołania. Informujemy również, że zamówienia wydawnictw będą realizowane w późniejszym terminie. Dziękujemy!

CIKiT - ograniczenie dostępności

TERMIN piątek, 13 marca 2020
UWAGA!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania ograniczeniu ulega również działalność Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Gliwicach (ul. Dolnych Wałów 3).

Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Gliwicach będzie udzielać informacji tylko drogą elektroniczną do odwołania:
wtorek – sobota 10.00–16.00,
e-mail: centrum@muzeum.gliwice.pl oraz gliwice@silesia.travel

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej Muzeum w Gliwicach oraz facebooku.

--------------------------------------------------------------------------

ATTENTION!

In accordance with the Regulation of the Minister of Health of 20 March 2020 on the announcement of the state of the epidemic in Poland the Cultural and Tourist Information Center in Gliwice will provide information only via email until further notice:

Tuesday - Saturday 10 a.m. - 4 p.m.
e-mail: centrum@muzeum.gliwice.pl or gliwice@silesia.travel