STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA /WYKŁAD ODWOŁANY! WSZECHNICA PAU W GLIWICACH: „DLACZEGO RADY NIE WSPIERAJĄ? O MĄDRYM TOWARZYSZENIU W TRUDNYM”
Z uwagi na rozpoczęcie prac związanych z przygotowaniem inwestycji mającej na celu modernizację zabytkowego kompleksu urbanistycznego Radiostacja Gliwice i utworzenie w nim nowej, stałej wystawy muzealnej, począwszy od 7 marca 2022 r. aż do odwołania, ODDZIAŁ RADIOSTACJA GLIWICE, ul. Tarnogórska 129, BĘDZIE UDOSTĘPNIONY dla zwiedzających WYŁĄCZNIE W PIĄTKI w godzinach 10:00 - 16:00 oraz w SOBOTY i NIEDZIELE w godzinach 11:00 - 16:00. Zapisy na zwiedzanie grupowe przyjmujemy pod numerem telefonu 783 560 006 oraz adresem mailowym: zapisy@muzeum.gliwice.pl. Przepraszamy za niedogodności. Dyrekcja Muzeum w Gliwicach *** W KAŻDĄ SOBOTĘ wszystkie wystawy we wszystkich Oddziałach Muzeum w Gliwicach ZWIEDZAĆ można BEZPŁATNIE! Zapraszamy! *** Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi wystawami czasowymi, prosimy również o przestrzeganie godzin odwiedzania ekspozycji - ostatnie wejście na wystawy jest możliwe najpóźniej pół godziny przed ich zamknięciem, po zakupie biletów. Dziękujemy!

WYKŁAD ODWOŁANY! Wszechnica PAU w Gliwicach: „Dlaczego rady nie wspierają? O mądrym towarzyszeniu w trudnym”

TERMIN czwartek, 26 stycznia 2023 godz. 16:00
MIEJSCE Willa Caro

UWAGA! Dzisiejszy (26 stycznia 2023 r.) wykład w Willi Caro o godz. 16.00, w ramach Wszechnicy Polskiej Akademii Umiejętności

pt. „Dlaczego rady nie wspierają? O mądrym towarzyszeniu w trudnym” - zostaje ODWOŁANY

z przyczyn niezależnych od organizatorów.

O terminie kolejnego wykładu i jego przedmiocie - będziemy informować.

Zapraszamy na pierwszy w Nowym Roku wykład w ramach Wszechnicy Naukowo-Kulturalnej prowadzonej przez Polską Akademię Umiejętności. Gościem styczniowego spotkania będzie dr Małgorzata Majewska z Uniwersytetu Jagiellońskiego - specjalistka od komunikacji werbalnej i niewerbalnej, pomysłodawczyni akcji "Słowo też jest lekiem", uczestniczka akcji "Umierać po ludzku", prowadzi liczne warsztaty dla lekarzy, personelu medycznego, pracowników hospicjum, o tym, jak towarzyszyć w sytuacjach granicznych, pracuje w Instytucie Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ.