STRONA GŁÓWNA / KALENDARZ WYDARZEŃ /NIEDZIELA POD ZNAKIEM ZAJĄCZKA W WILLI CARO ODWOŁANA
Szanowni Państwo, informujemy, że od 6 do 8 sierpnia Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej będzie nieczynne - w tych dniach zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej w Radiostacji Gliwice.*** 9 sierpnia wstęp do Radiostacji Gliwice będzie bezpłatny. W tym dniu z przyczyn technicznych w Radiostacji nie będzie można dokonać zakupu wydawnictw i pamiątek - zapraszamy w tym celu do innych oddziałów Muzeum w Gliwicach.*** 12 sierpnia wystawa "Oazy wolności" w Ruinach Teatru Victoria będzie dostępna dla zwiedzających do godz. 16.00 (ostatnie wejście o godz. 15.30). Za utrudnienia przepraszamy. *** Uwaga! W sobotę, 15 sierpnia w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny będące również Świętem Wojska Polskiego wszystkie Oddziały Muzeum w Gliwicach będą nieczynne. 15 sierpnia również Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej oraz Centrum Informacji Turystycznej będą nieczynne. *** Dodatkowo, w niedzielę, 16 sierpnia niedostępny dla zwiedzających będzie Oddział Odlewnictwa Artystycznego. *** Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z zasadami zwiedzania Muzeum w czasie obowiązywania stanu epidemii. Dziękujemy!

Niedziela pod znakiem Zajączka w Willi Caro odwołana

TERMIN niedziela, 5 kwietnia 2020
MIEJSCE Willa Caro
Szanowni Państwo, w związku z podjęciem kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2, odwołujemy tegoroczną Niedzielę pod znakiem Zajączka w Willi Caro, która miała odbyć się 5 kwietnia 2020 o godz. 10.00.
W przypadku pozostałych warsztatów wielkanocnych, które odbywać się będą po 25 marca 2020, zainteresowane osoby prosimy o śledzenie naszej strony www oraz FB, gdzie na bieżąco będziemy informować Państwa o podjętych działaniach.