Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z zasadami zwiedzania Muzeum w czasie obowiązywania stanu epidemii. Dziękujemy!

Komunikat - Noc Muzeum nie odbędzie się w maju

TERMIN 31 marca - 31 maja 2020
W związku z wprowadzonym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii oraz prognozami dotyczącymi rozprzestrzenienia się wirusa SARS-CoV-2 informuję, że Prezydent Miasta Gliwice zdecydował o odwołaniu wszystkich zaplanowanych do końca maja przedsięwzięć kulturalnych i rozrywkowych, których organizatorem jest Miasto Gliwice i/lub gliwickie samorządowe instytucje kultury. W związku z powyższym tegoroczna Noc Muzeum nie odbędzie się w maju. Informacje dotyczące pracy Muzeum w Gliwicach będą aktualizowane wraz z rozwojem sytuacji kryzysowej i podawane do wiadomości na stronie www.muzeum.gliwce.pl i na naszym profilu FB.

Grzegorz Krawczyk
Dyrektor Muzeum w Gliwicach

Informacja na stronie Urzędu Miasta: "Imprezy będą tyle że później" - CZYTAJ TUTAJ